Pretty Little Liars půlka -A týmu odhalena?

29. srpna 2012 v 19:20 | Diuš
Ahoj moje teorie je tu. Jednou jsem jí slibyla tak je tu. Upozorňuju že to obsahuje spoilery pro ty co ještě neviděli novou epizodu nebo jsou třeba na začátku PLL. Po včerejšku jsem relativně předsvědčená že Áčko může bejt kdokoliv. Když je to "nejhodnější člověk celé show" jak říkala Marlene. No a samozřejmě proč by se nechával rozcházet se Spence? Produkce to posra** protože je to nesmysl, blbost, jsou fakt zamotaný v tom všem.
Každopádně. Vzpomínáte si na tu scénu jak jedno Áčko věsilo černé mikiny a mikiny tam byli čtyři? Z čeho vyplívá 4 + 1. V tomhle díle už jsme se dozvěděli nejspíš dvě Áčka. Dvě? Jaktože? Přece jen Toby ne? Troian na facebooku napsala že ten člověk co zabil Mayu /Nate - Landon/ je -A takže by byl Nate -A? Je možné aby byla Emilyina -A Maya a po její smrti Nate? Asi nesmysl ale nápad by ušel. Pokud teda Troi nemlela nesmysli tak je to i Nate. Tím pádem máme odhaleno 2 + 1, takže máme čas na odhalení ještě dvou? Ano Nate byl asi skutečně -A kdo jiný by Paige poslal SMS?
Otázky dvě mám. Jaktože Mona má oblek té sestřičky a kartu? Má snad v Radley nějákého kamaráda? Nějákého -A kamaráda? Nemyslím si že takovouhle kartičku a oblek by jí přinesl Toby, kde by to vzal? Je možné aby byla v ústavu i Alison? Je možné aby ona byla opravdu -A? Nepodařilo se mi sehnat záběr kdy vyjde Mona ze dveří ale všimli jste si že se někam pozorovaně kouká? To je nesmysl.
Hledejme bílé dveře. Hledejme bílé dveře přesně jako má Hanna ve svém pokoji, asi jako skoro všichni američané, to by bylo asi hodně dlouhé hledání a nakonec bezvýsledné.. Chtěla bych to vidět v HD zajímalo by mě co je na tom papíře, napadl mě možný seznam A týmu ale asi nesmysl. No to jsou postřehy :D
Kdo je podle mě A tým nebo byl, místo Nata tam mám Mayu. Ta tam podle mě byla chvíli ale pak chtěla být s Em a odešla a pak se našel člověk pro Em - Nate :D
1. Mona Vanderwaal
2. Toby Cavanaugh
3. Maya St. Germain
-------------------------------------------------------------
ZDŮVODNĚNÍ MAYI
I když ty kozačky nebyli úplně stejné, tak to mohli být ony, jenom podobné. Maya byla blízký člověk Emily a řekla bych že takového do týmu potřebovali. Mayu tam mohli vzít ale ta se pak až bláznivě zamilovala do Em a odešla, a myslím že z toho měla nějáké problémy. Já jsem si to o Maye taky jednou dobou myslela, hlavně proto že mě žádný jiný člověk k Em už nenapadá Paige nebyla už v první epizodě ani v prvních osmi kde se -A objevila.
-------------------------------------------------------------
4. Člověk blízký Arie Montgomery
-------------------------------------------------------------
TIPY KDO?
Maya, Mona, Toby už tři lhářky mají svého blízkého, jediná Aria ne. U Arii je to těžké. Ezra Fitz, on je učitel a těch padesát tisíc. Je podezřelí ale když vezmete Tobyho, Mayu a Monu jsou to studenti. Ezru všichni pravděpodobně poznali až ve škole, kdy začali SMSky chodit a přece jenom Ezra podle mne ne. Pak Noel, to je také nápad. Jenže ten pak zmizel dlouho se neobjevil, vrátil se a zas tu není. Ten lítá a s Ariou už si blízkej není. Ale, proč většinu času trávil s Monou? S tou Monou která je -A? Ella a Byron ty vylučuji. To je ještě horší než Ezra - studenti. Ne ty to nebudou, a jestli jo tak mě klepne pepka. Holden? Nepřipadá mi to moc jakože by on. Když tak přemýšlím, nikdo jiný už mě nenapadá. Proto je Aria až tak těžkej odhad.
-------------------------------------------------------------
5. Alison DiLaurentist
-------------------------------------------------------------
ZDŮVODNĚNÍ ALI
Hlavní lhářka. Než zemřela. Ona tedy vlastně nezemřela a spoilerů je hodně. Třeba to že "dva nedokážou udržet tajemství pokud není jeden mrtví" a ty neustálé halucinace které opravdu vypadají že tam byla. To dvojče Country co by tam mělo být jak se říká by podle mne zemřelo. I když nevidím spojení mezi Alison a těmi třemi, nikdy nevíte. Každý by měl na starost jednoho a Alison by šéfovala jinej nápad tu pro mne není.
Děkuji za přečtení ;*
tak a jdu na ten lay pro vítězku :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulSoda KulSoda | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 2:21 | Reagovat

Lump armpit brings inconvenience, pain when moving. to Carry visit doctors should not. Bulge under the muscle cavity may become cancer disease. But most often it is consequences excessive use antiperspirants, violation rules personal hygiene, excessive sweating. Redness causes a close clothing, contaminated razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/how-much-should-you-worry-about-painful-lump-under-armpit>small painful lump under armpit</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that will cut from the surgeon, then drink medications. initial stage cost solutions, anti-inflammatory drugs. If the ailment switched to second stage, need surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama