moving on. 1x02 I Regret

30. srpna 2012 v 10:29 | Diuš
Povídka: moving on. (Jdeme dál)
Část: I Regret (Lituju toho)
Žánr: Drama, Romantický
Počet částí: 2/15
Vypravěč: Vicky Reynolds, bez vyprávění
Editky ukazují postavy ve věku jakém je Vicky (21 let) Char vypadala ve 14 letech jinak, měla o hodně kratší vlasy.

,,Ahoj školo, ani nevíš jak se vlastně netěším celé prázdniny jsem byla zalezlá doma a užívala si že se nemusím obávat co Charlotte zase udělá, to jak mě jednou šikanovala, takové to dvoudenní a pak to navrácení to nemělo meze a já se tak den ode dne obávám co se zase stane. Taky se netěším. Je strašně vlejzavá už vidím jak bude zase muset chodit na hip-hop. Pro upřesnění, když jsem s Nelly jela na taneční tábor o rok později musela jet taky. Když jsem u Nelly vždycky o Valentýnu přespávala, tři roky, letos kdy to uděláme po čtvrté. Char musí taky. No a minulí rok jsme s Nelly začali chodit na hip-hop což znamenalo společné návštěvy města, nakupování dárků na vánoce, pizza a všechno. No a samozřejmě. Slečna dokonalá to má zamluvené. I Nelly to vadí! 31.8.2005 // 23:47"
,,Ahoj" křikne neznámý hlas, neznámý hlas pro nás pro Vicky znám. Je to Sean Malcoin, pro vaší informaci ten nejmenší kluk ve Vickyiné třídě. Výšku má snad na menšího páťáka. Vicky na Seana mávne rukou a jelikož je tu teprve on a Sean neví kam si sednout, takže asi bude muset čekat na Nelly se kterou si to letos domluvili. ,,No jak si se měl?" zeptá se Seana mile a výrazně se na něj podívá. ,,Víš koho máme?" zeptá se Vicky. ,,Netuším, ty snad jo?" ,,Tak v tom případě ti to nemůžu říct" nasadí vážný pohled ale pak se zasměje, jd k němu blíž a začne mu něco šeptat do ucha, snad aby jí nikdo neslyšel. Když Vicky přestane Sean se na ní podívá takovím výrazem, že si prostě vymejšlí, tak udiveně a Vicky jenom kývne hlavou. ,,Ale pššt!" dodá.
,,Sorry autobus měl zpoždění" přiběhne d třídy blonďatá slečna s červenými brýlemi na očích.. Čáááu! Ed tu je zachvíli.. Vic!" běží hned k ní, ,,ne čekala jsem na tebe" pousměje se Vic. Ta dlouhovlasá blondýnka je totiž Nelly. Chvíli po ní přijde do třídy trošku silnější kluk, to je Ed. A ani né minutu po něm přijde dohromady Adam, Dean a Sally (dvojčata), Sam, Ben a Harry. Tohle je autobus kterým jezdí odpoledne Vicky ze školy. S Nelly už sedí v lavici u okna poslední, jsou jedny z nejvyšších. A povídají si, všem jenom bleskurychle zamávají ale když vidí jak míří Harry k nim (bože Harry!) tak se pomalu pomate, dělá že ho pořád nevidí ale když azhučí do lavice před nimi. ,,Pořád stejně" ani neváhá a otočí se Harry na holky.. ,,Čááu!" řekne Nelly při pohledu na něj a na ní. Dalo by se říct že Nelly by Harryho zamáčkla. ,,Liam už by tu měl bejt" Vicky se v duchu vyděsí ale nechce nic dávat nma povrch. No jo oni vlastně vždycky seděj spolu, proč si to jen neuvědomila! v tu dobu ale její mysl naboří něco jiného ,,Vicky! Jaktože si na mě nečekala!!" naštvaně vrazí do třídy Charlotte, hmm o tomhle se deníčku zapoměla zmínit. S Char jde samozřejmě Anne, ta tlustější a obrostlejší, asi Charlottin beránek, všechno pro ní udělá, všechno Char koupí.. ale.. když o ní řekne že je tlustá ono jí to nevadí prostě. Šprtka Anne. Všechno práskne. Ale né že by se s ní nekamarádila, prostě jí jenom vadí co dělá. ,,Vždyť si říkala že půjdeš s Ann ne?" ,,To si slyšela kdy?" ,,Tak sorry no" jakmile zmizí alespoň trochu z dohledu jde si najít s Char lavici. Nikdo jiný s ní totiž sedět nechtěl. ,,Psala mi to na facebook" řekne směrem k Nelly. ,,Je to kráva, uvidíš.. jednou.." Už přišla i Emma, Matt, Thom všichni. Kromě Liama poslední. Vždycky. Chodí poslední. "Nechci aby přišel, protože až ho uvidím budu litovat ještě víc.. I REGRET moving on."
Příště: Liam přijde! A sedne si vážně k Harrymu? Jak se začne chovat Char s příchodem Liama a jak Nelly a samotná Vicky?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | E-mail | Web | 30. srpna 2012 v 16:08 | Reagovat

Asi som nestihla, ale toto by sa aj hodilo do TT :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama