moving on. 1x01 Thing

28. srpna 2012 v 12:56 | Diuš
Povídka: moving on. (Jdeme dál)
Část: Thing (Ta věc)
Žánr: Drama, Romantický
Počet částí: 1/15
Vypravěč: Vicky Reynolds

Dneska ráno jsem si v podstatě řekla, že ten den na který jsem se připravovala je tu. To výročí, to výročí té věci které jsem byla účastníkem. Nechtěla jsem o tom už nikdy mluvit. A tak jsem na to chtěla zapomenout, tady v tom bytě jsem chvilku. Čtrnáct dní vybalování bylo v podstatě už z amnou ale zbývalo pár krabic které byli od prachu, neotevřela jsem je už snad šest let, neotevřela jsem je vlastně nikdy. Před šesti lety jsem si je založila. Před šesti lety už jsem si řekla že už jsem na kraji dospělosti a že je čas na vzpomínku. Něco mi řeklo ať ty krabice otevřu ty dvě krabice co tam tak nevinně leží. Něco mě tedy opravdu zlákalo a přistoupila jsem k nim. Na jedné krabici bylo tmavě modrým fixem napsáno "DĚTSTVÍ" a kolem toho spoustu smajlíků. Podívala jsem se. Byla tak moje první panenka kterou jsem dostala k narozeninám když mi byli tři. Měla modré oči a dlouhé blonďaté vlasy, přesně takové jaké jsem měla před šesti lety i ve svém dětství. Pak tam bylo dalších pár hraček a také fotky, když jsem byla v břiše a se svími prvními kamarády, kde samozřejmě nechyběla Nelly Wilson nebo Denise Gil. Denise Gil byla ta nejlepší holka co jsem kdy poznala, cítila jsem se k ní rovnocená, žádný poskok. Ale těsně před tím než jsem nastoupila do školy. Odstěhovala se a už jsem jí nikdy neviděla. A pak tu byla Nelly Wilson, to byla nejlepší kamarádka ve škole. Ale u ní a mě to nebylo tak rovnocené, spíš jsem se cítila dole. Když jsem první krabici zase poklidila, podívala jsem se na tu druhou. Něják jsem tušila co v ní je. Byla obalená takovým fialovým papírem. A když jsem jí otevřela bylo tam to co jsem si myslela. Základka. Bohužel to asi dneska bez té události nepůjde to mi došlo hned jak jsem to otevřela. Hned na vrchu bylo album. A jakmile jsem otevřela první stránku, došlo mi že bych ten svůj "základní" život měla asi tak něják popsat a proto jsem si založila tenhle blog moving.on. Je asi čas vrátit se do minulosti.
Byla jsme velká třída, na to že jsme žili v tak malém městečku, bylo nás sedmnáct. Já vám ovšem budu vyprávět jenom o nás pěti, když mluvím o "nás" tak vám to budu muset vysvětlit. Nebyli jsme pětka ale prostě dejme příklad že když naše třída jela na výlet tak nás pět muselo sedět na té poslední sedačce kde je pět míst, a byli jsme skoro pořád spolu ve škole. Takže byla jsem tam já Vicky Reynolds taková ta "tichá voda" co břehy mele. Pak tam byla Nelly Wilson, hvězda, nejhezčí a moje nejlepší kamarádka. Občas mi to ovšem přišlo že toho ví o své kráse víc než ostatní. Další článek? Charlotte Rodríguez jediná brunetka v té naší třídě, byla to taková ta třetí co si myslela že je naše nejlepší kamarádka. Ale pro mě? Víte když v pondělí říká že její "nejky" je Kath a v úterý že je to Nelly a Vic. No ták to pro mne není. Já jsem ale v podstatě taky mrcha, nikdy jsem jí to nedokázala říct i když jsem si to v koutu duše myslela. Tak a pak tam byli dva kluci. Harry Graham byl nejhezčí, byla s ním sranda a v podstatě se mi i líbil (omyl byl že jeden rok se mi líbil on, a další já jemu). No a ten božský Harry měl samozřejmě nejlepšího kamaráda - Liama Davidsona. To je on. Byl docela hezký i když Harry byl daleko hezčí, byla s ním největší sranda. Byl chytrý, sportovec. Měl horu medailí. A byl to střed zájmu, o tom vám povyprávím v příště. Řeknu vám jenom že to bude ostrý. Já jsem měla to štěstí že jsem mohla dva roky strávit po boku jeho Liama. Né jako že bych byla jeho holka ale seděla jsem vedle něho. Vždycky nás takhle rozsadili. No a poslední den toho druhého roku mi Liam vyznal lásku, bylo mi třináct a můj střed byl Harry i když jsem se mu nelíbila a já jsem jenom nasadila pousmátí, naštěstí to neřekl přímo, to bych se v tu chvíli asi zbláznila.
Příště: Bude to už mimo vyprávění Vicky bude to opravdu před sedmi lety, tedy v osmé třídě. A to co prozradím je že se dozvíte to, že o rok později Vicky začne litovat toho že Liama odmítla. A taky poznáme co byla Char za zrůdičku ;D. A taky něco o tom středu zájmu na Liama.

NAPIŠTE MI PROSÍM VÁŠ NÁZOR ;)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pllka pllka | 10. května 2013 v 10:20 | Reagovat

ahojkky     asi tady nemáš moc komentářu ale přitom jsis stim dala práci a ta aria je no nevím uvidíme třebe cece nóm  no nebo maska uvidíme a zatím ahoj      ale nemusej se bát a týmu spíš toho kdo ho vede a zatím ahojjjjjjjj mu´žeš si ně přidat na facebooku já mám přímo jako prolhané krássky dávám záhady a tak dále https://www.facebook.com/prolhane.krasky.3?ref=tn_tnmn tak plíás přidej si mně dávám kupu fotek a všešno mmožní jen tam nejsem furt ale jen někdy alem dám tam vždy neco pořádního mužu jim i doporučit tvojí stránku s tím odhalením a třeba pak se dištak domluvíme joo :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama