Srpen 2012

en ou

31. srpna 2012 v 17:00 | Diuš
Krásnej dortík Áčko ;).. Dneska nic nepřidám ani zítra protože tu nejsem.. Hmm achjo něják mě to nebaví.. takže zatím papa.. zejtra teda ne a v neděli možná soutěž o lay :))

Zítra - musím udělat avoše!! :D

30. srpna 2012 v 21:33 | Diuš
Zítra už budou zbejvat do školy jenom tři dny! Tři! nevím proč ale těším se, zjistila jsem že budeme mít dokonalého třídního učitele. pro informaci ten učitel se svojí třídou pořád jezdí na exkurze, do bazénů a jednou ročně na vodu no není to super :) Já se dneska koukala na Hart of Dixie fakt ěm to začalo bavit, půjdu se podívat na šestý díl a musím si udělat nějákou tu grafiku abych jí mohla používat do článků. Takže Zejtra nějáké avatary a editku no a pozítří možná povídka protože schodou okolností se možná našlo pár lidí co si jí přečetlo :D... No a poslední den školy kecáám prázdnin možná ani nic nečekejte. Vlastně budu mít i sobotu a neděli.. tak možná čekejte :D. já už blbnu. jdu se koukat na Zoují Hárt a good night :)

moving on. 1x02 I Regret

30. srpna 2012 v 10:29 | Diuš
Povídka: moving on. (Jdeme dál)
Část: I Regret (Lituju toho)
Žánr: Drama, Romantický
Počet částí: 2/15
Vypravěč: Vicky Reynolds, bez vyprávění
Editky ukazují postavy ve věku jakém je Vicky (21 let) Char vypadala ve 14 letech jinak, měla o hodně kratší vlasy.

Lay pro Terku za bleskovku + ceny

29. srpna 2012 v 20:11 | Diuš
Zítra dodělám ceny komplet ale tohle jsem udělala teď aby se stačil předělat protože nevím jak se bude líbit abych ho kdyžtak stačila předělat :).. udělala jsem horní menu jakože :D nesnáším nastavování horního menu :D tak pro Terku, ozvi se jestli ho chceš nebo jestli mám předělat, mě to nevadí když řekneš že mám předělat neboj :D
+ zejtra ty ceny
imagebam.com

30.8. Přidávám všechny ceny kromě těch pro druhé místo ještě nenapsalo.. snad se líbí, Terko, napsala jsem tam tvoje jméno protože se mi tam nic jiného nehodilo :D snad neva.. kdyžtak se ozvi
CENY PRO TERKU
imagebam.com imagebam.com

CENY PRO TERKUTESS
imagebam.com

Pretty Little Liars půlka -A týmu odhalena?

29. srpna 2012 v 19:20 | Diuš
Ahoj moje teorie je tu. Jednou jsem jí slibyla tak je tu. Upozorňuju že to obsahuje spoilery pro ty co ještě neviděli novou epizodu nebo jsou třeba na začátku PLL. Po včerejšku jsem relativně předsvědčená že Áčko může bejt kdokoliv. Když je to "nejhodnější člověk celé show" jak říkala Marlene. No a samozřejmě proč by se nechával rozcházet se Spence? Produkce to posra** protože je to nesmysl, blbost, jsou fakt zamotaný v tom všem.
Každopádně. Vzpomínáte si na tu scénu jak jedno Áčko věsilo černé mikiny a mikiny tam byli čtyři? Z čeho vyplívá 4 + 1. V tomhle díle už jsme se dozvěděli nejspíš dvě Áčka. Dvě? Jaktože? Přece jen Toby ne? Troian na facebooku napsala že ten člověk co zabil Mayu /Nate - Landon/ je -A takže by byl Nate -A? Je možné aby byla Emilyina -A Maya a po její smrti Nate? Asi nesmysl ale nápad by ušel. Pokud teda Troi nemlela nesmysli tak je to i Nate. Tím pádem máme odhaleno 2 + 1, takže máme čas na odhalení ještě dvou? Ano Nate byl asi skutečně -A kdo jiný by Paige poslal SMS?
Otázky dvě mám. Jaktože Mona má oblek té sestřičky a kartu? Má snad v Radley nějákého kamaráda? Nějákého -A kamaráda? Nemyslím si že takovouhle kartičku a oblek by jí přinesl Toby, kde by to vzal? Je možné aby byla v ústavu i Alison? Je možné aby ona byla opravdu -A? Nepodařilo se mi sehnat záběr kdy vyjde Mona ze dveří ale všimli jste si že se někam pozorovaně kouká? To je nesmysl.
Hledejme bílé dveře. Hledejme bílé dveře přesně jako má Hanna ve svém pokoji, asi jako skoro všichni američané, to by bylo asi hodně dlouhé hledání a nakonec bezvýsledné.. Chtěla bych to vidět v HD zajímalo by mě co je na tom papíře, napadl mě možný seznam A týmu ale asi nesmysl. No to jsou postřehy :D
Kdo je podle mě A tým nebo byl, místo Nata tam mám Mayu. Ta tam podle mě byla chvíli ale pak chtěla být s Em a odešla a pak se našel člověk pro Em - Nate :D
1. Mona Vanderwaal
2. Toby Cavanaugh
3. Maya St. Germain
-------------------------------------------------------------
ZDŮVODNĚNÍ MAYI
I když ty kozačky nebyli úplně stejné, tak to mohli být ony, jenom podobné. Maya byla blízký člověk Emily a řekla bych že takového do týmu potřebovali. Mayu tam mohli vzít ale ta se pak až bláznivě zamilovala do Em a odešla, a myslím že z toho měla nějáké problémy. Já jsem si to o Maye taky jednou dobou myslela, hlavně proto že mě žádný jiný člověk k Em už nenapadá Paige nebyla už v první epizodě ani v prvních osmi kde se -A objevila.
-------------------------------------------------------------
4. Člověk blízký Arie Montgomery
-------------------------------------------------------------
TIPY KDO?
Maya, Mona, Toby už tři lhářky mají svého blízkého, jediná Aria ne. U Arii je to těžké. Ezra Fitz, on je učitel a těch padesát tisíc. Je podezřelí ale když vezmete Tobyho, Mayu a Monu jsou to studenti. Ezru všichni pravděpodobně poznali až ve škole, kdy začali SMSky chodit a přece jenom Ezra podle mne ne. Pak Noel, to je také nápad. Jenže ten pak zmizel dlouho se neobjevil, vrátil se a zas tu není. Ten lítá a s Ariou už si blízkej není. Ale, proč většinu času trávil s Monou? S tou Monou která je -A? Ella a Byron ty vylučuji. To je ještě horší než Ezra - studenti. Ne ty to nebudou, a jestli jo tak mě klepne pepka. Holden? Nepřipadá mi to moc jakože by on. Když tak přemýšlím, nikdo jiný už mě nenapadá. Proto je Aria až tak těžkej odhad.
-------------------------------------------------------------
5. Alison DiLaurentist
-------------------------------------------------------------
ZDŮVODNĚNÍ ALI
Hlavní lhářka. Než zemřela. Ona tedy vlastně nezemřela a spoilerů je hodně. Třeba to že "dva nedokážou udržet tajemství pokud není jeden mrtví" a ty neustálé halucinace které opravdu vypadají že tam byla. To dvojče Country co by tam mělo být jak se říká by podle mne zemřelo. I když nevidím spojení mezi Alison a těmi třemi, nikdy nevíte. Každý by měl na starost jednoho a Alison by šéfovala jinej nápad tu pro mne není.
Děkuji za přečtení ;*
tak a jdu na ten lay pro vítězku :D

Vyhodnocení bleskovky

29. srpna 2012 v 16:47 | Diuš
A Random losovalo a vylosovalo pořadí:
1. místo mylifeandotherthings mylifeandotherthings.blog.cz - Layout (pokud bude chtít), Editka s libovolnou celebritou, Diplom
2. místo Ronnie&Sparkle - dailytroian.blog.cz - Nápis (jmenovka), Diplom
3. místo TerkaTess - victoriafan.blog.cz - Diplom

Prosím všechny ať napíšou co chtějí na ceny, 2 místo ať napíše i jaký nápis, 1 místo i jestli chce lay :)

Bleskovka o super ceny! :D

29. srpna 2012 v 13:19 | Dia
o skvělé ceny :D.. Vyplníte bleskovku, a tím že zveřejníte komentář tak se vám to i očísluje (číslo komentáře), až vás tu bude hodně (10 - 20) já pomocí random.org vylosuji první tři místa které ode mne dostanu nějáké ty ceny :)
1. místo - Layout (pokud bude chtít), Editka s libovolnou celebritou, Diplom
2. místo - Nápis (jmenovka), Diplom
3. místo - Diplom
Bleskovka
1. Áhoj zbloudilče :D
2. Jak se mááš? :)
3. Jaký je tvůj oblíbený blog?
4. Líbí se ti můj blog? :D lay? :D
5. Jdi sem http://diana-cz.blog.cz/1208/moving-on-1x01-thing a okopíruj mi třetí větu :D
6. Koukáš se na některý ze seriálů co mám v menu v Series? Jo? Na jaký?
7. Ještě jednou se koukni do menu a najdi kolikátý je tohle lay ten co mám na blogu :D.. Hledej nahoře ;D
8. Chceš vyhrát?
9. Mááš rád/a Káááju Gotta? :DD
10. Takže počkej do slosování, pak snad napíšu :D.. Nebo raději sleduj blog, jsem líííná :D bude to během dneška, zítřka :D

Opět..

28. srpna 2012 v 16:50 | Diuš
Tak a je tu novej lay, hlavně protože ten s PLL jsem měla udělaný špatně rozměry a tak v podstatě ani enbyl nastavenej jak jsem chtěla. Pak jsem chtěla širší stránku protože všechny články byli pak divný a fotky malinkatý.. No a taky je to lay Back to school, je to tam asi milionkrát napsaný :D.. Pak taky předměty tam jsou, ale neni tam Czech Language protože to bylo strašně dlouhý a vypadalo to divně :D. Nelíbí se mi ten pruh kde je napsáno Homeworks and Papers (Domácí úkoly a Referáty). Měla jsem ho udělat růžovou a napsat to hnědě :D a samozřejmě je to špatně ořezaný ale to jsem prostě já.. snad se vám líbí.. jo a novinky v menu, jsou tam odkazy na moving on a taky seroše an který se koukám, takže lay snad něco vydrží a snad se líbí :)

moving on. 1x01 Thing

28. srpna 2012 v 12:56 | Diuš
Povídka: moving on. (Jdeme dál)
Část: Thing (Ta věc)
Žánr: Drama, Romantický
Počet částí: 1/15
Vypravěč: Vicky Reynolds

Každá minutka a sekunda je pohnutí se dál..

27. srpna 2012 v 18:28 | Diuš
Často přemýšlím nad tím že kdybych mohla mít tu možnost vrátit se k nějáké chvíli svého života. byli by tu dvě.. první když mi jeden kluk vyznal lásku.. ale já.. jsem o něj nestála.. o rok později jsem se do něj zamilovala ale on už stál o mojí nejlepší kamarádku.. a další se týká blogového světa.. psala jsem si rok s holkou a řekla jsem jí jiný věk než mám. ona na to po roce přišla.. a od té doby už to není takové.. ten den kdy na to přišla jsem založila tohle: unbelievable-shit.blog.cz.. vlastně si na to dost pamatuju neuvěřitelná sračka.. a ten den mi bylo strašně ale zároveň jsem cítila výdech.
proč to píšu? když je to téma jdeme dál ne?
Každá minutka a sekunda je pohnutí se dál.. každý okamžik jsme starší a starší.. každou chvilkou můžeme říct něco co ovlivní náš život.. musíte to ale přehlédnout protože zpátky, už to nevrátíte.. to znamená jdeme dál..
je to skoro neuvěřitelné.. jednou se člověk narodí, rozhoduje za sebe.. pak zemře jde tou černou cestou, filmem.. a co pak? narodí se znovu a žije dál? neuvěřitelný..
něco pokazíme ale musíme nad tím mávnou rukou, protože se to nevrátí.. jdeme dál..
jdeme dál neznamená že popojdete z Prahy do Prčice..
moving onCENY

27. srpna 2012 v 9:35 | Diuš
..:DIPLOMY:..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

..:AVATARY:..

..:EDITKY:..

..:LAYOUT:..
imagebam.com imagebam.com

Pod tento článek se prosím ozívejte s čím chcete co, dávám přednost celebritám :), pokud jde o editky tak pošlete fotku já si to sladím do barev, nebo jen řekněte celebritu já už si to zařídím, a taky sem pište jestli chcete nebo nechcete lay ;)..
HOTOVO :)

Vyhodnocení páárty

26. srpna 2012 v 22:15 | Diuš
Články jsem jinak vymazala.. napíšu vám zítra :), dneska už nemám nááladičku ;).. Ceny se pustím taky zítra až napíšete s čím a ták.. snažila jsem se to něják dělit.. tak se nedivte že třeba někdo má dva avatary a ten kdo je před ním editku.. editka je třáá lepší podle mě :D.. Jo a lidi do osmého místa se ozvěte s čím :)
Roberts* - dailyroberts.blog.cz - 546
jana-janishka - jana-janishka.blog.cz - 507
Nina - ninadobrev1.blog.cz - 402
Hvězdulka - animal-town.blog.cz - 15
Haňulaa - princess-hanulaa.blog.cz - 128
Háá už jenom první místa a je to :D

Takže pořadí:
--------------------------------------------------------------
1. Roberts* - dailyroberts.blog.cz - 546: Reklama na 14 dní, layout (pokud bude chtít), set čtyř avatarů, diplom, Editka s libovolnou fotkou a barvou
--------------------------------------------------------------
2. jana-janishka - jana-janishka.blog.cz - 507: Reklama na 7 dní, layout (pokud bude chtít), diplom
--------------------------------------------------------------
3. Nina - ninadobrev1.blog.cz - 402: Reklama na 5 dní, layout (pokud bude chtít), diplom
--------------------------------------------------------------
4. Allyson - stuff-i-fucking-love.blog.cz - 350: Diplom, Editka s libovolnou fotkou, barvou..
--------------------------------------------------------------
5. Romi - page-village-girl.blog.cz - 287: Diplom, dva avatary
--------------------------------------------------------------
6. H. - nobody-is-perfect.blog.cz - 262: Diplom, Avatar
--------------------------------------------------------------
7. Haňulaa - princess-hanulaa.blog.cz - 128: Diplom
--------------------------------------------------------------
8. Lucy* - bensonhale-fan.blog.cz - 108: Diplom
--------------------------------------------------------------
A., Em* a Hvězdulka dostanou společný diplom :)

Past layouts and layouts by me

26. srpna 2012 v 16:06 | Diuš
Competitions
layouty dělám za soutěže
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Past layouts
layouty co oblékali diana-cz
imagebam.com imagebam.com

Free layouts
layouty co jsem dělala jen tak ze zábavy
imagebam.com


imagebam.com

Novej lay

25. srpna 2012 v 20:06
Sice menší nedostatky v nastavování ale po dlouhé době, jelikož neumím grafičit jsem něco zkusila protože jsem chtěla na svůj denííček svůůj layoutek :D.. Vzala jsem BTS fotky z natáčení čtvrté řady lhářek.. tak snad se alespoň trochu líbí.. na zítřek chystám párty.. tak zatím

Ééém? bardžííno best of.. seriály?

25. srpna 2012 v 18:09 | Dianka
Po dlouhé době zdravím... škola volá.. back at school.. Oumajgáááád.. Nemám moc náladu na rozepisování takže vždycky animace, kec, blec a ták :D..

Těším se na letní finále.. Tady to Lucy sluší což? :D

A tady to zase luší Ashley.. no nemám pravdu?

Smáááááááájl aj smáááááááááááááájl!

Miluju ousííčko :).. sice už je to dlouho co jsem ho viděla ale je to seriál mého dětství..

The Big Bang Theory Gifs gif
is a little big BANG! all star is a little big BANG!

The Vampire Diaries images image gif
Poslední dobou se nemůžu rozhodnout jestli jsem Stelena

The Vampire Diaries images image gif
a nebo Delena ♥...

pictures picture gif
A loučím se s lostama... jinou animačku jsem nenašla.. I miss you...

And dream of PARA-PARA-PARADISE

16. srpna 2012 v 13:34
Právě jsem dokoukala PLL.. Takže Garett, Noel ani Jenna Mayu nezabili stejně musím ještě čekat do konce prázdnin takžéé je to blbé no. Ten článek dneska nebude, protože chci zamakat na tom RolePlaying gaméé RPG. A taky něco přidat na ten fansite, jelikož je tam i PLL je to bomba. Dál jako chci aby byl Wren s Hannou... Ale zase Caleb.. Wrenovi to nikdy nevyšlo, Spence a teď Hanna takže alespoň na chvíli :D. No a uplně vymaštěný je že Emily se líbá s Natem, jsem za to sice fakt ráda, ale přijde mi to krapet kleplíí.. Ezria se hádá to mi ani nevadí nevím rpoč ale teď mi to nevadí no Spoby Toby tam není takže nic.. Miluju PLL.. Poslouchali jste wistlááá? tak dneska poslouchejte paradáájs and dream of paraparaparadise... chci další ráj, nikdy nevíte co se stane v ráji. nikdy nevíte co se stane v PLL.. No až bude čas tak se budu koukat i na Najdi si partnera nebo odejdi, to je neúprosné pravidlo ráje, Diano, ty si zůstala bez partnera, máš poslední šanci se rozloučit s přáteli.. Ajm kaming houmkaminghoum....Jo 16 díl? Asi že? Koukejte se taky na parádajs a podporujte na facebooku Chceme další sérii Hotelu Paradise už je tam 1060 lidí kdoví jestli ne tisíc sedmdesát píípl.. Mluvím jak David ten taky pořád mixuje češtinu s angličtinou.. Né tak já letím, takže za dnešek... ANDDREAMOFPARAPARAPARADISEPARAPARAPARADISEPARAPARAPARADISEOOOOOOO
Diuuš

Takže wistllllll

15. srpna 2012 v 17:58
Ahojky všem náhodným zbloudilím, i když si tohle přečtou tak dva tři lidi stejně píšu. Protože prostě chci. Nic tady není protože za prvé. Nikdo sem nechodí. Za druhé: byla jsem 14 dní pryč. A za třetí: Právě teď budu nejspíš spoluadminkou na blogu kde je přes 10 celebrit a čtyři seriály sice bych přidávala jenom o pár ale stejnak. Pak taky plánuji s kamarádkou RPG a všechno se promýšlí, teda hlavně ona myslí já jenom kývu a doplňuju svoje názory. Máte rádi Ninu? Ona je strašně hezkáá... No a taky se strašně těším na PLL snad by měli být do osmi titulky od channiny. strašně se těším totiž.. Mám strašně ráda Troian a Lucy, Ashley, Shay.. a Sashu! Hádali by jste jí na šestnáct nebo kolik? V první sérii jí bylo jenom čtrnáct :D.. Šílený! Včera mi umřel křeček takže jsem dneska ještě dostatečně truchlila. Zejtra možná napíšu teorii o -A i když nevím.. Dopoledne jsem ve městě, odpoledne makám na blozích ale vlastně Diana je taky blog takže jo na 90% to tu bude :D.. Já si půjdu usmažit karamel, mám na něj vážně chuť.. No a taky bych chtěla nějákou povídku, možnáá že něco o někom z PLL, o někom úplně na straně. No ale o kom, Cece by ušla či tak ale fakt netuším. Takže třeba Takže jo a poslouchejte wistlááá. Flo Rida ta písnička je boží takže ale fakt už dneska goodbye lullaby.

Diana